مراقبت پوست

کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی عصاره اکیناسه و خیار ماسکانی

کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی عصاره اکیناسه و خیار ماسکانی

کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی عصاره اکیناسه و خیار ماسکانی

پوست سالم نه تنها برای داشتن ظاهر خوب، بلکه برای عملکرد حفاظتی نیز اهمیت دارد. در هر سنی که باشید و هر نوع پوستی که داشته باشید، سالم بودن آن اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. مرطوب نگه داشتن پوست یکی از مهم‌ترین نکات در مراقبت‌های پوستی است و از آن در مقابل خشک شدن و خارش محافظت می‌کند.

با توجه به اهمیت این موضوع؛ صنایع تولیدی تاراکیان سپند ورنا کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی عصاره اکیناسه و خیار ماسکانی برای ایجاد رطوبت در پوست و مراقبت از آن در برابر خشکی را توليد و به بازار عرضه نموده است.

مواد مرطوب‌کننده و ویتامین های موجود در کرم مرطوب کننده دست و صورت مناسب پوست های معمولی و حساس ماسکانی با جلوگیری از تبخیر آب موجود در پوست، باعث می شوند میزان رطوبت پوست در حد مطلوب حفظ شود.

ویتامین E یک ویتامین محلول در چربی بوده که دارای خواص آنتی اکسیدانی است و با محافظت از بافت چربی، از اکسیداسیون و تخریب چربی‌ها جلوگیری می کند. این ویتامین تاثیر بسزایی در محافظت پوست در مقابل سرطان داشته و روند پیری و چروک شدن پوست را کند می کند. مهمترین وظیفه ویتامینE  در پوست، از بین بردن رادیکال های آزاد و محافظت در برابر اشعه فرابنفش خورشید است.

این کرم از ترکیباتی همچون ویتامین B5 که به صورت موضعی به عنوان مرطوب کننده و تقویت کننده آبرسانی به لایه زیرین پوست و  در نتیجه حفظ قوام و الاستیسیته‏ی آن بکار می رود بهره می برد.

آلانتویین موجود در این کرم دارای خاصیت ضد التهابی است.

عصاره خیار موجود در این کرم  چین و چروک صورت را از بین برده و با آبرسانی پوست، موجب نرمی و لطافت آن می شود. این عصاره همچنین برای کاهش اگزما وحساسیتهای پوستی و رفع خارش آن مفید است.

از اجزاء اصلی تشکیل دهنده عصاره خیار ویتامین E می باشد، از این رو، افراد دارای پوست خشک می توانند از فواید این عصاره بهره مند شوند. سیلیس  موجود در عصاره خیار به حفظ قابلیت ارتجاعی پوست کمک می کند. عصاره خیار حاوی اثر روشن کنندگی عالی پوست است و  به بهبود آفتاب سوختگی هم کمک می کند.

این کرم حاوی Echinacell می باشد که حاوی عصاره اکیناسه پورپورا است، این ترکیب محصول کمپانی sederma می باشد. کارایی اصلی این ترکیب تقویت پوست ضعیف شده و حساس می باشد که این عمل با تحریک تولید کلاژن صورت می گیرد.

کلاژن اصلی ترین پروتئین در بدن انسان است. این پروتئین از بافت و اندام های بدن حمایت کرده و باعث اتصال آنها به یکدیگر می شود. نقش کلاژن در بافت ها، شکل دهی و حفظ ساختار کلی آن بافت می باشد. این ماده مغذی به وفور در پوست، بافت استخوانی، رباط ها، غضروف ها، تاندون ها، دستگاه گوارش و عضلات یافت می شود.

ویتامین B3 یا نیاسینامید موجود در کرم یک ماده‌ی طراوت‌دهنده‌ پوست است که با جبران کمبود آب عملکرد سدهای پوستی را تقویت می‌کند. نیاسینامید سبب کاهش قرمزی پوست و تقویت پوست و بافت‌ها می‌شود.

ترکیب سدیم PCA یک مرطوب کننده فوق العاده می باشد که با حفظ هیدراتاسیون و رطوبت عمقی پوست، از خشکی پوست جلوگیری می کند.

برای آگاهی از جزییات محصول و ثبت سفارش می توانید از اینجا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید